REMINDER inloop avond woensdag 18 juni 2025 19:00-21.00u bij RKVV HAVO

17 juni 2025


Beste toekomstige gebruikers en belangstellenden,

Na een traject van vele jaren zijn we als stuurgroep MFA Haalderen met de gemeente op het punt gekomen dat het voorlopige ontwerp gepresenteerd kan worden. De accommodatie wordt een plek waar (sport)beleving, ontmoeting en samenwerking centraal staan. Een plek voor alle inwoners en voor de leden van de (sport)verenigingen. Met de laatste input vanuit de diverse participatie momenten zullen we het ontwerp van het gebouw en terrein definitief maken, zodat we over kunnen gaan tot de realisatiefase start realisatie najaar 2025 en oplevering in het voorjaar van 2027

Wil je meer weten over ons nieuwe dorpshart, waar cultuur en sport samen komen? Of heb je nog een laatste suggestie die ons plan voor Haalderen nog beter maakt?

Wees welkom op onze inloopavond woensdag 18 juni 2025 tussen 19.00-21.00u in de RKVV HAVO  op de Notenboomstraat in Haalderen. U kunt vrij inlopen.

Kijk ook eens op: Multifunctionele accommodatie Haalderen - Samen Lingewaard

Wat kan je op de inloop avond verwachten?

  • Aanzichten van het gebouw vanuit meerdere zichtvelden
  • De gebouwindeling met plattegronden van de verhoogde en verdiepte laag
  • Infra,-, sport en beweeg,-  groen,- en parkeervoorzieningen rondom het gebouw
  • Vertegenwoordiging vanuit de gemeente en de project adviseurs
  • Planning op hoofdlijn en toekomstige beoogde organisatiestructuur.  

We zijn erg enthousiast over de plannen en hopen dat we vanuit onze verschillende invalhoeken, de gebruikers en de inwoners van Haalderen een goed concept plan kunnen presenteren die het algemene belang de leefbaarheid van Haalderen dienen.    

We zien elkaar woensdagavond!

Stuurgroep MFA Haalderen
(Multifunctionele accommodatie)

Dorpshuis de Tichel
Haalderen Leeft
Stichting KIVAC
RKVV HAVO
Tennisclub Haalderen

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen